Tłumaczenia konferencyjne

Posted on: 02/06/2015
Comments: no Comments
Author: migart
Tags: tłumaczenia konferencyjne

Od 10 lat nauczamy języków obcych i świadczymy usługi tj. tłumaczenia konferencyjne na rzecz przedsiębiorstw i klientów prywatnych. Zaufało nam mnóstwo instytucji własnych i publicznych. Kursy wnikliwie dostosowane do oczekiwań spółki. Kursy cykliczne, kursy tematyczne, języki fachowe. Moduły tematyczne – optymalne wykorzystywanie czasu i środków użytych na kursy pracowników.
Warsztaty modułowe to nowoczesna formuła treningowa pozwalająca na optymalizację wydatku czasu i środków. Oferujemy usługi w zakresie tłumaczenia konferencyjnego obejmujące tłumaczenie symultaniczne (kabinowe), tłumaczenie konsekutywne, oraz dodatkowo tzw. eskortę tłumacza. Nasi doświadczeni tłumacze bez trudu poradzą sobie z każdym treścią. Przeprowadzamy specjalistyczne korekty tekstów pod względem językowym i formalnym, w tym korekty imaszynopisów, prac i publikacji naukowych.
Umożliwiamy kompleksową obsługę konferencji międzynarodowych wymagających udziału tłumaczy, fachowego sprzętu do tłumaczeń , a ponadto doradztwo w tym zakresie. Gwarantujemy tłumaczenia konferencyjne na wszelkie języki europejskie i większość pozaeuropejskich. Współdziałamy z doświadczonymi tłumaczami specjalistycznymi (konferencje medyczne, techniczne), upowszechniamy audiowizualny i multimedialny sprzęt konferencyjny, sprzęt do tłumaczenia symultanicznego , a dodatkowo zapewniamy jego obsługę techniczną.